NFT Nisan 2022 ve OppoNFT collection incelemesi

Non Fungible Token son zamanlarda ki sıkıntılarla biraz kabuğuna çekilmiş gibi görünse de devamı gelecek gibi görünüyor.

Instagram , Twitter gibi platformlar bu NFT uygulamalarını destekleyerek , profil fotoğraflarında bunları sergileyebileceğini belirtmesi ile özellikle opensea platformunda Profil Fotoğrafı tarzı NFT ‘ ler daha çok ilgi görmeye başladı. Bunu bir Koleksiyon olarak düşünürsek insanlar bunları çeşitli platformlarda sergilemek isteyeceklerdir.Ayrıca bu sergi daha çok insanın görmesi ile değer artışı da yaşayacaktır.2 Nisan’ da Reddit platformununda yaptığı açıklamada NFT ‘ leri Metamask üzerinden Reddit’ e bağlayıp şimdilik sadece sergileyebileceklerini açıkladı.

İlk olarak ETH olarak çıkan bu Non Fungible Tokenlar Gas Fee oranlarının yüksekliği nedeniyle , Polygon ve Solana ağlarının da NFT piyasasında gelişmesi ile kendilerine ortam oluşturmaya başladı ve bu durum piyasayı hızlandırmış görünüyor. Son olarak Opensea yakın zamanda Solana Ağında yer alan NFT leri destekleyeceğini açıkladı.Bu entegrasyonlar biraz da güvenlik zaafiyeti oluşturacağı için şuan deneme sürecinde olduğundan , hem platformların hem de şahısların bu konuda biraz daha dikkatli olması gerekmektedir.NFT piyasasında Milyon $ lık mülkler bulunuyor.

Son zamanlarda değişik tasarımlar yapan bir opensea NFT creatorunu sizlere araştırdım .. ilerde ne duruma gelir tam bilinmez ama incelemenizde fayda var…

Tasarımcımız : Paranoyaq

Koleksiyon Adı : oppo NFT Koleksiyonu

Adet : 24

Link : https://opensea.io/collection/opponft

Tasarımcı Hakkında : İlginç tasarımları bulunan bu kişi şuan çok eser yayınlamamış olsa da ileride iyi bir iş çıkaracağa benziyor.

Örnek bir tasarımını incelemeniz için buraya bırakıyorum..

Tıklayınız .. ! 

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir