Shiba Metaverse Nasıl Arsa Alınır ?

Shiba 30 Mart Duyurusunda Metaverse alanında öncülük yapacağını yada bende varım diyeceğini bu duyuru ile açıkladı.

Nasıl Arsa Satın Alınır?

Shiba Metaverse Alanında Neler yapacak ?

Peki Metaverse tam olarak nedir? Terminolojiye yeni girenler için, algılanan bir sanal gerçeklik ortamı oluşturan paylaşılan sanal alanlardan oluşan “meta” ve “evren” terimlerinin kaynaşmasını temsil ettiğini anlamak önemlidir. Metaverse’de, görünüşte sonsuz olasılıklar var, ancak tüm kripto tarihinin şimdiye kadar toplanmış en güçlü topluluklarından birini kapsıyor.

Shiba Inu’nun Metaverse’i, #ShibArmy’nin büyümesi, paylaşması ve birlikte fayda sağlaması için muazzam bir ortam olacak şekilde konumlandırıldı.

SHIB NEDİR: METAVERSE

Shib : Metaverse, bir topluluk olarak tarihimizin doruk noktasıdır, neredeyse evim diyebileceğimiz bir yerle inovasyonumuzu ve birliğimizi sergileyen güzel görseller katmanında sanal olarak görüntülenir.

Shiba Ekosistemi tamamen SHIB tarafından kullanılacaktır: Metaverse projesi, yani tüm tokenler $SHIB, $LEASH, $BONE, aşamalar ortaya çıktıkça bir rol oynayacaktır. Bir proje olarak gelişirken ve yeni sürümleri tanıtırken bu ekosistem kavramını anlamak önemlidir. Topluluk, kendilerini bu ortama sokmak için çok sayıda etkileşime, gelecekteki seçimlere ve yaratıcı yollara sahip olacak.

Bu projeyi geliştirmemiz aynı zamanda büyük ortaklıkları ve topluluğun keşfetmesi, faydalanması ve etkileşim kurması için temel kaynakları da çekecektir. Bu faktörleri içeren istisnai bir ürün sunma misyonu, birden fazla gruptan, Discord’daki topluluk oryantasyonundan ve hatta projede yer alacak ortaklardan geri bildirim topladığımız için çok önemlidir.

RESMİ İNTERNET SİTESİ

Metaverse’imizin ve mevcut projelerimizin gelecekteki genişlemesinin yeni ve inanılmaz alanımızda gerçekleşeceğini duyurmaktan gurur duyuyoruz: SHIB.io

SHIB.io, SHIB ile ilgili her şey için ana kaynak olmaya hazırlanıyor ve resmi internet sitesi!

Yeni portal önümüzdeki günlerde ve etkinliklerden önce ve SHIB : Metaverse’in ilk aşamasının başlamasından önce aktif hale gelecek.

Bu yeni portal, önümüzdeki günlerde ve kullanıcıların varlıklarını kilitleme sürecine başlaması için çalışır hale gelecek. Bu işlem tamamlandıktan sonra, etkinlik kısa bir süre sonra başlamalıdır. Bu, resmi olarak ilk aşamadan önceki son çağrınız ve toplulukla etkileşime giren etkinliklerdir.

ARAZİLER & HARİTA

SHIB : Metaverse 100.595 arsadan oluşacak. Her arsa, sürükleyici Shiba’dan ilham alan ortamın bir parçası olmak için heyecan verici bir fırsattır .

Bazı araziler, metaverse içinde seyahat için kilit yerleri temsil ettikleri ve ortak zemin olarak kullanılmak üzere özel kaldıkları için kilitli kalacaktır. Bunlar yolları (koridorları) temsil edecek: Caddeler, Bulvarlar ve Merkezler, halka açık olanlar ise satın alınabilecek.

Geliştirme devam ederken, arsaları güvence altına almak için ilerleme ve garantili süreç, bir dizi araziyi aşamalı olarak serbest bırakarak başlayacaktır.

SHIB: The Metaverse için giriş aşamamız sırasında, 36.431 arsanın kilidi açılacak ve 4 farklı Bölgenin bir bölümünü karşılayıp ortaya çıkaracak: 🟢 Büyüme Bölgesi, 🔵 Savunma Bölgesi , 🟠 Teknoloji Bölgesi ve 🟡 Para Birimleri Bölgesi.

Arazilerin kilidinin açılması, bu ilk aşamayı getirirken belki de en büyük faktörlerden birini, yani arazi değerinin bulunduğu yere göre belirlenmesini beraberinde getiriyor.

Konumun güzelliği, kazançlı bazı kilit stratejik alanlar arasında inşa etmek için çok sayıda fırsat sunmasıdır! Bunun için nesneleri aşağıdaki katmanlara ayırdık:

4. Kademe 🦴 Gümüş Kürk : 17.030 Arazi
Kademe 3 🦴 Altın Kuyruk : 7.356 Arazi
Kademe 2 🦴 Platin Pati : 5.714 Arazi
Kademe 1 🦴 Elmas Dişler : 2.024 Arazi

Özel Kilitli 🦴 HUBS : 4.307 topraklar

Ekip, mevcut ve gelecekteki MV geliştirmesine yüksek oranda dahil olanlar için bir nezaket olarak toplam 15 araziyi kurtardı.


Fiyat tarifesi

Her Seviye için minimum ve sabit fiyatlar aşağıdaki gibidir:

(Katman 4) Gümüş Kürk
için 💸0,2 $ETH 💸 (Kademe 3) Altın Kuyruk
için 💸0,5 $ETH (Kademe 2) Platin Paw
için 💸 1 $ETH için (Kademe 1) Elmas Dişler

Satın almak için neden Shiba Inu Ekosistem Simgesi değil de ETH?

Toplanan fonları Metaverse geliştirmesi için kullanacağımız için ekip, tüm kaynakları ödemek için stabilcoinlere satılabilen nötr bir coin kullanmaya karar verdi.

Ekosistem Belirteçlerimizi kullanmak bir risktir, çünkü kendi belirteçlerimizin fiyatını onları bozdurmamız gerekecek! Ve bu planlarımızdan çok uzak.

 

NEDEN ARAZİ ALINIR?

Ekosistemimiz ($SHIB, $LEASH ve $BONE) büyümeye ve zaman içinde gelişmeye devam ederken, bu 2022’nin, Katman 2 (L2) olacak Shibarium gibi yeni uygulamalarla sürprizlerle dolu bir yıl olması hedefleniyor. SHIB : Metaverse geliştirilecek ve hatta Shib’in şu anda geliştirmekte olduğu sistem aracılığıyla yeni yatırım fırsatları açacak olan Shiba Ecosystem stablecoin olan SHI bile geliştirilecek. Ama hepsi bu değil.

Bu platformda arazi satın almak sadece izole bir yatırım değil, projenin kısa, orta ve uzun vadeli bir parçası olmanın bir yoludur.

Faydalar, topluluğun gelişmesi ve ödüllendirici bir deneyim sunarken gerçekten istisnai bir ortamı paylaşması için merkezlenmiştir.

Bunun için SHIB : Metaverse’de arazisi olan kullanıcıların pasif gelir elde edebilecek, oyun içi kaynaklar toplayabilecek ve ödüller kazanabileceklerini teyit etmekten mutluluk duyuyoruz.

Benzersiz ve heyecan verici bir kazanma yolu sunarken, aynı zamanda kullanıcılara kendi projelerini oluşturabilecekleri ve yönetebilecekleri kişisel bir alana sahip olmalarını sağlayacağız.

Bölgeler, Shiba’dan etkilenen bu dünyada ağır bir rol oynayacak. Kullanıcılar, bir arazi sahibi olarak, gerçekten şaşırtıcı bazı özelliklerin ve ileriki aşamalarda ve yakın gelecekte blog/orta yayın yayınlarında ortaya çıkacak ayrıcalıkların kilidini açacaktır.


SHIBA INU $SHIB, METAVERSE’DE BİRÇOK ÖZEL ROL OYNAYACAK, İŞTE BİRİNCİSİ!

Metaverse’i “SHIB : The Metaverse” adıyla onurlandırmak, yalnızca projenin kimliğini belirleyen güçlü bir mesaj geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda topluluk değerlerimizin özüne de odaklanacaktır.

Shiboshi’ler piyasaya sürüldüğünde ve 40 dakikadan daha kısa bir sürede tükendiğinde, en heyecan verici özelliklerden biri, $SHIB’yi kullanırken ve aynı anda yanarken, bir kimlik oluşturma ve Shiboshi’nizi sahiplerinin isteğine göre özelleştirilmiş bir adla etiketleme yeteneğiydi. zaman.

Shiba Inu $SHIB’nin Metaverse’de oynayacağı ilk özel rolü tanıtacağımızdan, bu bizim topraklarımız için farklı olmayacak. Bir tamirciyi $SHIB’yi bağımsız olarak yakmaya davet ederek, arsanızı yeniden adlandırırken, ayrıca bu, arazi etkinlikleri ve kamu satışı sona erdikten hemen sonra başlamalıdır.

Fayda #SHIBidendity ile buluşuyor, arazi sahiplerini SHIB: Metaverse dünyasında böylesine heyecan verici bir etki yaratmaya ayarlanmış arsalarını etiketlemek için iyi bir yolla ödüllendirebilir.

Bundan sonra ne olacağına bağlı kalın, varlığa sürekli yeni zirveler getirecek alanlara $SHIB yerleştirmenin yeni özellikleri ve yollarıyla herkesi şaşırtmaya hazırız.


SHIBOSHI BÖLGESİ GÖRÜNÜYOR!

Sevgili Shiboshi sahiplerimize teşekkür etmek ve onurlandırmak için 2.000 kısıtlı araziden oluşan bir alana sahip olacağız.

Bir Shiboshi tutucu anlık görüntüsü alındı: 2022-02-21, 10:00_00_28sec.461 GMT’de.

Toplam 3.593 adresten 2.000’i, o bölgeye erişmek için tamamen rastgele olarak beyaz listeye alındı. Bu, araziler Erken Erişim Teklifi Etkinliği ve Sahip Etkinliği (aşağıda daha fazla ayrıntı aşağıda) sırasında 2.000 adresin, herkesi eşit şekilde etkileyen toplam darphane sınırı dışında, cüzdan başına sınırlama olmaksızın teklif verebileceği / satın alabileceği anlamına gelir.

İhale Etkinliğinden sonra teklif verilmeyen herhangi bir arazi varsa (yalnızca Shiboshi Bölgesi Tahsisli arazilerinde). Böyle bir durumda, anlık görüntüdeki kalan 1.593 adres, bunları Sahip Etkinliği sırasında satın alabilecektir.

SHIB: METAVERSE ARSA SATIŞ DETAYLARI

tasma dolabı

Olay Kilitleme Sistemine hoş geldiniz. $LEASH, Shiba Ekosistemine münhasırlık sağlamaya devam ediyor.

Resmi web sitemizdeki LEASH LOCKER özelliğini kullandığınızda , ilk iki etkinlik sırasında araziler için teklif verme/satın alma hakkınız olacaktır. Bu mekanik size erken erişim sağlama ve bunun için ödüllendirilme yeteneği sağlayacaktır.

Bu aynı zamanda, etkinlik sürecinde sahiplerimizi güvenle ödüllendirmek için anti-damping güvenlik teknisyeni olarak da hizmet eder.

shiboshi dolabı

Shiboshi sahiplerimiz ve destekçilerimizle çok gurur duyuyoruz ve kendilerine erken erişim fırsatıyla ekosistemimizin geliştiğini görme konusundaki bağlılıklarını ve tutkularını ödüllendirmekten daha heyecanlı olamazdık.

Özel bir SHIBOSHI LOCKER özelliği oluşturduk, yani Shiboshi sahiplerinin de kilitlenebileceği ve ilk etkinliklere girmek için herhangi bir $LEASH sahibi olmaları gerekmeyecek.

Bu aynı zamanda, etkinlik sürecinde sahiplerimizi güvenle ödüllendirmek için anti-damping güvenlik teknisyeni olarak da hizmet eder.


Birinci Aşama: TEKLİF ETKİNLİĞİ

Bu, SHIB : Metaverse ve arazi satışları için aşama sürümünün ilk aşamasıyla etkileşimi başlatacak.

BID ETKİNLİĞİ 3 gün (72 saat) sürecek ve taze ve keşfedilmemiş bir Shib dünyasında bazı araziler almak için en erken erişim !

Güneşe bakan bir arsa üzerinde hak iddia etmek veya en iyi villalarda krem-de-la-crème yakınında yaşamak isteyenler, süre dolmadan arsaları için teklif verme fırsatına sahip olacaklar!

Her şeyin nasıl çalıştığını daha fazla açıklayalım:

İlk 3 günlük etkinliğe erişmek için, katılımcıların resmi web sitesinde yeni oluşturulmuş ve kullanımı kolay yerleşik bir araç aracılığıyla $LEASH veya Shiboshis NFT’lerini kilitlemeleri gerekecektir . 🔐 Varlıklarını kilitledikten sonra (aşağıdaki kilitleme aracının nasıl çalıştığını okuyun! ), kullanıcılar interaktif haritaya katılabilecek ve istedikleri arazilere teklif verebilecekler. ❗Önemli : $LEASH veya Shiboshi’leri kilitlemediyseniz teklif veremezsiniz. Lütfen ayrıca son dakika teklifini beklerken dikkatli olun. İşlemler başarısız olabilir ve teklifinizi / satın alma işleminizi kaybedebilirsiniz. Ethereum kullanarak teklif vereceksiniz. Bir teklif eklendikten sonra, kullanıcılar teklif tekliflerini geri alamazlar,

Birisi teklifinizi ve değerinizi geçmedikçe .

Fazla Teklif Verme Süreci:
 Birisi teklifinizden daha fazla teklif verirse, orijinal $ETH doğrudan size, yani sahibine geri gönderilir. Kazanan teklif ve yeni sahibi görünecek ve yerini alacaktır. TEKLİF ETKİNLİĞİ

sonunda en yüksek teklif verene arazinin mülkiyeti verilecektir. Onaylanan mal sahibi, zamanlayıcı sona erer ermez arsaları basabilecektir.

✏️ İpucu: 1’den fazla arsa için teklif verirseniz, gazdan tasarruf etmek için hepsini aynı anda basabilirsiniz. Yüksek ağ ücretlerinden kaçınmak için doğru zamanı beklemenizi öneririz! Merak etmeyin, eğer ihaleyi kazanırsanız, araziniz size ait olur ve istediğiniz zaman darp edebilir, istediğiniz zaman ve gaz ücretlerinizi en az etkileyerek talepte bulunabilirsiniz. Darphaneye izin verilmeden önce zamanlayıcının sona ermesi gerektiğini unutmayın.

❗Önemli : Kullanıcıların daha fazla teklif vermesi veya arazi basamamaları durumunda, kilitlenme süreleri otomatik olarak kısalacaktır.

Bir algoritma, kilitleme azaltmasını hesaplayacak ve şu şekilde çalışacak: 90 günden ➡️ daha yüksek varlıkları/zamanı kilitleyenler için 45 güne, daha düşük varlıkları/zamanı kilitleyenler için 45 güne ➡️ 30 güne kadar.

❗Önemli: Arazi Teklifine/Satın Alımına katılmak için bir METAMASK Cüzdanı kurmanız, yapılandırmanız ve kullanmanız gerekecektir.

METAMASK cüzdanı hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://metamask.io


İkinci Aşama: HOLDER ETKİNLİĞİ

İlk aşamada katılmayan veya arazi için teklif veremeyen muhteşem $LEASH ve SHIBOSHIS sahiplerimize teşekkür etmek için endişelenmeyin, arazi almak için başka bir fırsat sunuyoruz!

Aşama sürümü için $LEASH ve Shiboshi NFT sahiplerinin başka bir fırsata girmesine de izin verecek ikinci bir özel aşama var. Katılmak için yine de LEASH / SHIBOSHI Dolabını kullanmanız gerekecektir. Biz buna HOLDER ETKİNLİK diyoruz . Bu aşama 7 gün sürecek ve TEKLİF ETKİNLİĞİ sona erdikten hemen sonra başlayacak.

❗Önemli: Resmi web sitesi üzerinden $LEASH veya Shiboshi’lerini kilitleyenler , faz sürümünün ilk aşamasında satılmayan arazileri doğrudan satın alabilecekler.

$LEASH ve Shiboshi sahipleri, bu aşamada bir ihale teknisyeni olmadan ve sabit fiyat çizelgesini izleyerek arazi satın alabilecekler , iş akışı ise ilk gelene ilk hizmet esasına göre olacak.

7 günlük HOLDER ETKİNLİĞİ sona erdiğinde, kullanıcılar arazilerini daha önce açıklanan şekilde basabilecekler.

❗Önemli: Bu, Final Aşaması’nın arazilerin KAMU SATIŞINI tanıtmasından önceki erken erişim aşamalarının son bölümüdür.


Üçüncü ve Son Aşama: KAMU SATIŞI

İlk 10 günden sonra ( 1. Aşama ve 2. Aşama ) halka açık satış başlayacak.

Bu son aşamada, herkes harita üzerinde kalan kullanılabilir arazileri sabit fiyattan ve ekosistem varlıklarını kilitlemeye gerek kalmadan satın alabilecek.


KISITLAMA SORUMLULUK REDDİ (CÜZDAN BAŞINA MAKS. NANE)

Arazilerini satın almaya çalışanlar için adil bir sıralama yayınlamak için, kullanıcıların cüzdan başına basabilecekleri maksimum arazi miktarını hesaplayacak stratejik bir araç tasarladık.

Resmi web sitesindeki yerleşik araç aracılığıyla, kullanıcılar varlık limitlerini ve kilitlenecek tutarları seçebilecekler.

KİLİTLENECEK Toplam Varlık Limitleri ve Tutarı:

⬜ MİNİMUM: 0,2 $LEASH veya 1 Shiboshi
⬜ MAKSİMUM: 5 $LEASH veya 10 Shiboshis

KİLİTLEMEK İÇİN Toplam Süre:

🔒 MİNİMUM: 45 Gün
🔒MAKSİMUM: 90 Gün

Bu özel seçim süreci, bir cüzdanın basabileceği maksimum arazi miktarını hesaplayacaktır.

45 gün boyunca kilitli 0,2 $ LEASH veya 1 Shiboshi , bir arazinin minimum kovasına karşılık gelirken, 90 gün boyunca kilitli 5 $ LEASH veya 10 Shiboshi , kullanıcıların araziler için izin verilen maksimum miktarı basmasına izin verecektir.

❗Önemli: Maks. cüzdan başına mint 200 Lands’dir (kullanıcıların $LEASH ve Shiboshis için maksimum değerleri bağımsız olarak kilitlemesi durumunda 400).

AMA BEKLEYİN, DAHA FAZLASI VAR! $LEASH LOCKERS İÇİN ÖDÜLLER GETİRİYORUZ!

Ekosistemimize inanan sahiplerini ödüllendirmek için , Arazi Etkinliği Satışlarından elde edilen fonların % 3’ünü (ödüller, kilit açma süresi boyunca dağıtılacaktır), LEASH’i kilitleyen ve sırasında herhangi bir arazi için teklif veren kullanıcılar arasında dağıtacağız. erken erişim için ilk 2 aşamanın zamanı (BID OLAYI & HOLDER OLAYI) .

Toplam Tasma ve Toplam Kilitleme Süresine bağlı olarak, ödül dağılımı kilitlediğiniz şeyle orantılı olacaktır.

❗Önemli: TÜM Ödüller $BONE olarak gönderilecektir.


SHIB : METAVERSE AAA OYUN GELİŞTİRİCİ STÜDYOSUNA HOŞ GELDİNİZ

Bir AAA Game Developer Studio ile sözleşme imzalamanın son aşamalarında olduğumuzu duyurmaktan gurur duyuyoruz. Bu, projenin finansmanının devreye girdiği ve aynı zamanda Metaverse’in uygun şekilde ve teslimatla yaratıldığını kabul ettiği yerdir. Stüdyo daha sonra SHIB: The Metaverse’in sanat/sanal gerçeklik geliştirmesinden sorumlu olmak için Shib ile güçlerini birleştirecek.

AAA Oyun Stüdyosu sanatsal geliştirmeden sorumlu olurken, Shiba Inu Geliştirme ekibi bunun eksiksiz blok zinciri uygulamasını yönetecek.

Sizi o kadar bekletmeyeceğiz ShibArmy, önümüzdeki hafta AAA Game Developer Studio’yu duyuracağız.

Gelecek parlak, gelecek SHIB.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir