Safemoon Coin Geleceği Nedir ?

SafeMoon Protocol bir merkezsiz finans (DeFi) tokenidir. Web sitelerine göre, SafeMoon tüm işlemde üç ana fonksiyonu yerine getiriyor: Yansıtma, LP Alma ve Yakma.

SafeMoon Kurucusu Kim?

John Karony, twitter da yer alan bilgiye göre SafeMoon’un CEO’sudur.

SafeMoon Neden Farklı?

Safemoon teknik dokümanında yer alan bilgiye göre, DeFi sektöründeki baş gösteren önemli sorunlardan biri de yüksek yıllık getiri sağlayan likidite sağlayıcı farm’ların ekosisteme yeni katılanlara kolay bir erişim sunmaması.

SafeMoon ile statik ödül yaklaşımını kullanarak (ödülü, işlem yapılan token hacmine bağlı hale getirerek), token üzerinde satış olduğunda ortaya çıkabilecek her türlü baskıyı ortadan kaldırmak hedefleniyor. Teknik dokümana göre ayrıca kullanılan “yansıma mekanizması“ SafeMoon sahipleri için token’lerini daha uzun süre tutmak ya da “HODL“ yapmak için bir teşvik sağlıyor. SafeMoon’un Otomatik Likidite Sağlayıcıları da token sahipleri için bir taban fiyat sağlayarak protokolün istikrarını artırıyor. SafeMoon’un otomatik olmayan yakma stratejisi, yine teknik dokümana göre SafeMoon token sahiplerine uzun vadede destek oluyor.

Mart 2022 itibari ile Gate.io, Bitrue, MEXC, BitMart borsalarında listelenen Safemoon ekibi gelişmek için elinden geleni yapıyor.

Piyasa Değeri 5,062,811,025 ₺ olan coin SFM olarak güncellemenin ardından dolaşımdaki arzları bir nebze azaltmış gibi görünüyor. Güncelleme ardından fiyat yükselmesi görmeyen bu coin , ekibinde yoğun çabası ile geleceğe dair umut vaadediyor.

2 Nisan ‘ da Safemoon ekibinin resmi Twitter hesabında yayınlanan habere göre son olarak DigiFinex borsasında listelenecek olan safemoon coin sahipleri heveslenmiş görünüyor.

8 Mart 2021 tarihinde çıkan coin yakın zamanda büyük borsalarda listenelecek ihtimali var gibi görünüyor.

Ayrıca diğer bir habere göre ;

@SafeMoonWing ve @SafemoonJonas

Bitcoin Miami 2022 etkinliğine katılacak ve ayrıca elinize geçmeniz için bazı ultra sınırlı sayıda #SAFEMOON ürünleri paketleyecek!

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir