Bedava NFT nasıl kazanılır ?

Daha önce Gate.io platformunda olan bir çalışmayı sizlere aktardık ve umarım NFT lerinizi almışsındır.

Gate.io Bedava NFT nasıl kazanılır ?

Bu yazımızda sizlere Opensea üzerinden Bedava NFT kazanmayı anlatacağım.

Öncelikle daha satışa çıkmamış ve reklamı yapılan ve Twitter üzerinden #NFTGiveaways , #NFTshill gibi taglardan duyurusu yapılan projeleri bulmamız gerekiyor.

Dipnot : Bu anlatağımız siteler ve Twitter(çoğu) ETH tabanlı ,  nadirende Polygon (MATIC) tabanlı NFT projeler bulabilirsiniz.

ETH üzerinden bedava kazanabileceğiniz NFT ler için gas fee ücreti biraz fazla olacaktır. Kazancını düşündüğünüzde karlı bir iş olacak ama eğer sermayeniz yoksa MATIC üzerinden NFT ler ile başlamanızı öneririm.

Kendi Twitter’ınız üzerinden #NFTGiveaways , #NFTshill gibi taglara girerek yapılan duyuruları takip ederek ilk aşamaya biraz değinmek istiyorum.Yapılan projeler buradan çoğunluğa duyuruluyor ve sizden genellikle Follow , Retweet , Like ve Arkadaş taglamanızı istiyorlar.

Örnek Resim :

Eğer yapılan çekilişi kazanırsanız size ulaştıklarında ETH kodunuzu göndererek Metamask’ınıza bağlı Opensea adresinize NFT yüklenmiş olacak.

Diğer siteler olarak nasıl bulacaksınız ondan bahsedecek olursak Google Arama Motoruna NFT Calendar, NFT mint gibi kelimeler yazarak gelen sitelerden Upcoming yada Calendar kısımlarında bu duyurulara ulaşarak sizden istenilen şeyleri yaptıktan sonra Bedava NFT leri kazanabilirsiniz.

NFT mint nedir ? NFT giveaways nedir ? NFT shill nedir ?

Bol kazançlar.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir