NFT Koleksiyonları ve Hiedra Collection

NFT piyasası nereye gidiyor ?

NFT piyasasında bizi neler bekliyor ?

NFT piyasasını Bitcoin ile birlikte düşünmek ne kadar doğru ?

Bir yandan savaş , bir yandan ekonomik sıkıntılar derken Bitcoin ve NFT piyasası biraz durulmuş gibi gözükse de geleceğin öncülüğünde olacaklarını unutmamak gerek. Kendi özel fotoğraflarını NFT yapıp satışa sunandan , 2015 Model Lamborghinisini patlatan adama kadar bu iş daha çok renklenecek gibi görünüyor. NFT ve Bitcoin cepheleri alanlar arasında çeşitli projeler oluşturulup arasında ki bağ gittikçe arttırılmak isteniyor. Bored Ape NFT grubu , yakın zamanda coinlerini platformlara sunarak bunu bize göstermiş oluyor. Binance , Crypto.Com gibi platformlarında da satılan fakat yine de NFT piyasasının lider Opensea üzerinden sizler için NFT Koleksiyonlarına göz atıp, geleceğin hem tasarımsal hem de yatırımsal olarak gözümüze çarpan tasarımcılarını sizler için paylaşacağız. Şuan için yaklaşık 30 milyar doları aşan bu piyasa gittikçe etkisini arttıracak gibi görünüyor. Coven  yada Ape gibi çeşitli tasarımları takip ettikten sonra bu birikmişliğini paylaşmak isteyen bir tasarımcıyı sizler için araştırmak istedik.

Tasarımcımız : Hiedra

Koleksiyon Adı : Hiedra Koleksiyonu

Adet : 24

Link : https://opensea.io/collection/hiedracollection

Tasarımcı Hakkında :  Senelerdir yaptığı sezonlara ve senelere uygun tasarımlarını paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflediğini belirtiyor.

Sanatçı özellikle uluslararası beğeni toplayan bu tasarımlara can vermenin kendisine ayrı bir heyecan kattığından bahsederken geleceğin NFT piyasasında da bir kadın olarak yer almaktan gurur duyduğu belirtiyor.

Logadium olarak yeni çıkan ve daha önce de belirttiğimiz NFT koleksiyonları sizler için araştırmaya devam edeceğiz..

 

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir