YouTube, Taşınabilir İçin Sıraya Ekle Özelliğini Test Ediyor

YouTube, Android ve iOS aygıt kullanan Premium kullanıcılarına Sıraya Ekle özelliğini getiriyor. Özelliğin halihazırda uslu TV’ler için YouTube uygulamasında ve masaüstü sürümünde kullanımda olduğunu hatırlatalım. 9to5Google‘ın haberine nazaran şirket, özelliğin 28 Ocak tarihine kadar testte kalacağını, resmi lansmanın ise önümüzdeki günlerde gerçekleşeceğini tabir ediyor.

Mobil aygıtlarda YouTube Premium kullanıcılarının ayarlar sayfasına gitmeleri ve “Yeni özellikleri dene” menüsünü tıklamaları gerekiyor. Akabinde YouTube uygulaması tekrar yüklenecek ve her görüntünün altında bulunan üç noktalı menü aracılığıyla sıranıza görüntü eklemeyekafa layabileceksiniz.

Yeni sıraya ekle seçeneği, istediğiniz rastgele bir görüntüyü bir listeye ekleyebilme özelliğiyle birebir TV ve web’deki üzere çalışacak. Görüntü sırayla oynatılacak ve kullanıcılar ayrıyeten bir açılır menü aracılığıyla klipleri kaldırma ve sıralarını gene düzenleme imkanına sahip olacak. diziçubuğunda ayrıyeten bütün gruplandırılmış görüntüleri kaldıran bir silme seçeneği de mekanalacak.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir