ChatGPT kendisini askıya aldı !

Konuşarak kod yazma dönemi başlıyor

https://logadium.com/hey-siri-devri-bitiyor/

Gibi meseleler internet dünyasına duyurulduktan sonra yakın zamanda ortaya çıkan ve yapay zekanın öncüsü olacağı düşünülen ChatGPT birçok yerde tam olarak nedir , nasıl kullanılır meselelerinden ziyade başka konulara ve en son olarak kendisini kapattığı konuya deyineceğiz.

Kısa olarak makale yazdırılabilen , resim çizdirilebilen bir yapay zeka ve milyonlarca bilgi kapasitesi olan ChatGPT geleceğin yapay zeka öncüsü olacak gibi görünüyor.

Peki bu ChatGPT kendisini askıya aldı ! hatası nedir ?

Milyonlarca kişinin kullandığı ve derin bir kuyu olan ChatGPT ‘ yi araştırmak için kullanan kişilerden olan yoğunluktan dolayı “Kısa” bir süreliğine kendisini askıya alıyor.Kesinlikle tamamen kendisini şuana kadar askıya almayan ChatGPT online olmaya devam ediyor. Sorun devam ettiği durumlarda Cache temizleyerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Google ile Chatgpt arasında kim kazanır ?

Google ile Chatgpt ‘ yi tamamen karşılaştırmayı doğru bulmuyorum. Google sadece yazdığınıza bu mu diye cevap verebilen ve diğer platformları hariç olmak üzere  (Haritalar , News , Ads ) verdiği cevapların karşılığında kişiler neleri yayınladıysa onları açığa çıkarabilen site.

Chatgpt ise tamamen özgün olmaya çalışan doğal konuşabilen , yazdığınız şeyleri uyarlayabilen , tutarlı ve en önemli özelliği bir yapay zeka olarak değil tamamen insan olarak cevap vermeye çalışıyor ve özelleştiriyor.

Güncellemeleri takip edin.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir