Marvel ve EA işbirliği detayları

 

Sinema ve dizi dünyasını kasıp kavuran Marvel stüdyoları oyun tutkunları. Halida gelecek yahut planlamalarında olanın yanında EA ile yeni bir iş birliği ilan edildi.

3 yeni Marvel oyunu geliyor

hayret ile Motif yapmak için yapılan yeni Iron Man muahedesi esasen EA ile yeni bir yakınlaşmanın işaretlerini veriyordu. Bu hafta da resmi olarak duyurulmuş oldu. EAve Marvel ulaşım oyunu 3 yeni aksiyon-macera dizilecek.

Iron Man oyununun yanında bir Black Panther oyununa ve bir Captain America oyununa mandıra savlar gündemde. Black Panther oyunu-earth: Shadow of Mordor oyunu ile geliştiricilerin ortaya çıkardığı Middle yeni bir Seattle stüdyosu hazırlıyor. Öbür üretim için şimdilik bir bilgi yok. Bu oyunların sinemaları temel alınacak şekilde anlatılıyor.

Marvel’larından olan yakın olan Marvel’s Midnight Suns ve Aralık değerlendirilecek. Marvel Dünya Kahramanları gelecek yıl gelecek. PS5 için Marvel’ın geleceği’nin Spider-Man 2 tekrar gelecek yıl karşımızda olacak. Marvel’s Wolverine, Marvel’s Iron Man ve diğer yaşamların net bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir