Google, Haritaların hizmetinin bu özelliği bir anda kapattı

COVİD çok iki yıl işyerinde çok şey-19 geldi ve onun şey durmadan geldi. Google ise, Google ise, Google Haritalar’da için kesin bir COVID-19 vakası hakkında ayrıntılı bilgi için bilgi iletmektedir. Ayrıca Apple ile birlikte ürün bildirimi COVID-19’a maruz kalmalarını sundu, ancak bunlarla birlikte nitekim başarılı olmadı.

Daha fazla Google Haritayı kullandıktan sonra, COVID-19’u zevk için kullanmayı düşünüyorum. artık COVID-19 katmanını Google Haritalar’dan kaldırarak pandeminin sona erdiğini ilan etmiş oldu.

Google resmi olarak pan’ın bittiğini söylemese de, çeşitli ölümler, dünya çapında COVID-19 vakalarının öğretilmeden yanlış olmaz. Sadece “COVID hakkında daha fazla ve daha güncel olan internetten erişilemeyen ve bu Google Haritalar’ın çok daha fazlası.

COVID-19 bilgileri Google Arama, Haritalar ve diğer Google çalışmalarını sergilemeye devam edecek. Google bu aşındırıcılığa dayanak “ ilginin” olarak açıkladı.

Google, ” Kullanımdaki düşüşün bir sonuç olarak, COVID-19 Eylül 2022 mobil ve web için Google Harita’da artık kullanılamamaktadır, ancak yine de COVID-19 detaylı incelemeler en son inceleme detayı” diyor ve devam ediyor: ” Google Haritalar’da test siteleri ve aşı merkezleri gibi devam edecek.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir