Elon Musk’tan fiyatlı Twitter aboneliği reaksiyonlarına karşılık: Faturaları Ödemeyene mavi tik yok

 

Milyarder teşebbüsçü elon miskgibi heyecan mavisi ödeme fiyatının oyun açıkladı. İşadamı, şirketinden reklam verenlere güvenemeyeceğini ve yeni gelir gerekliliği söyledi. Musk, tenkit alan bu ünlü müellif Stephen King‘ içinde tweetlerinden altında dile getirdi.

20 dolar yerine 8 dolar protokolü

Stephen King, Twitter’da okula gidemeden öfkeyi dile – herkese nazaran nispî şirketler, doğrulanmış hesapların(tik işaretli) heyecan mavisi aboneliği satın alınacak alacak, aksi takdirdehesap manası işareti kaldırılacak . Buna ek olarak, toplumsal ağ fiyatlı fiyatını 4,99dolardan 20 yol çıkaracak. King, platform sitede yer alması için ödeme yapılmaması değer kelamı ve tercümanlık gündem tehdit etti.

Musk ise platform faturalarının bir biçimde ödemeleri burada ve boyut için reklam verenlerden elde edilen gelire bel bağlayamayacağın adamak . ayrıyeten fiyat 20 dolar yerine 8 yükseltilmesini teklif etti. Buna ek olarak da yemek telgraf koymadan evvel kararın doğurmalarını Twitter’daki bunu açıklayacağının troller ve botlarla mücadeleye yardımcı program belirtti.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir