ABD Çip Yasasının Detayları

28 Şubat’ta Joe Biden başkanı, federal dünyanın yeni bir finans çığını başlatmakla birlikte, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yarı iletkenlerin imalatını ve araştırmasını araştıran bir program olan “Birleşik tablolar için Cipsler” düzenlemesini duyurdu.

Ticaret Departmanı, doğrudan finansman yöntemi, federal devletler ve devlet garantileri için 50.000 milyon doları geri aldı. On yıl tek başına bir endüstride federal belediye başkanlarının geçerliliği ve Washington’un ekstra para birimlerinin Estados Unidos’una bağımlı hale gelmesiyle derin meşguliyeti.

Yarıiletken kurulumlarının inşaat maliyetinin çok büyük olması, çok hızlı bir şekilde finanse edilmesi ve yoğun bir şekilde yemek yiyebileceğiniz yeterliliği sağlar.

Devamında, Chips ve Ciencia’nın en önemli manevran analizi, sistem ve işlevsellik açısından.

Cips üretimi ve keşfinin finansmanı

Belediye başkanlığının yemek payı —39.000 milyon dolar—, inşaatın finansmanı ve fabrikasyon tesislerinin tüketicileri için tüketilmesidir. Diğer 11.000 milyon dolar, yeni çip teknolojisi araştırmasına yanıt vermek için aynı şekilde dağıtıldı.

Büyük bağışçılar, Tayvan Semiconductor Manufacturing Co. (TSMC), Samsung Electronics, Micron Technology ve üretim Intel gibi dünyanın en büyük yarı iletkenlerini üretebilecek bir fabrikanın fabrikasyon liginin büyük bir parçasıdır. Bir Estados Unidos’ta kurulumları korumak için.

Bir parça, otomobiller, elektrikli yurtlar ve makineler için temel ihtiyaçlardan daha fazla olan yonga imalatçılarının yanı sıra, endüstrinin ilk malzemeleri ve Nihai ürünlerde yonga emprenye eden fabrikalar olabilir.

Tüm eleştirmenler, kiralanabilir bir endüstrinin, yarı iletkenlerin yarı iletken elektrik santrallerinin, Amerika Birleşik Devletleri’nde invertörler için teşvik edici olabileceği iddia eden, otogar sübvansiyonlarının sensörlü sübvansiyonlarına ilişkin ipuçlarına sahip olduğunu, iş makinelerinin ters çevrilimesinden ve fabrikaların diğer işlev maliyetlerinden kurtulduklarını söyledi. .

Girişim projelerini finanse etmek için uçak yok. Biden’in gobierno’daki bölümleri, bir proje için bir imparatorluğun başkentindeki gastos’un 5 ve 15’teki sübvansiyonları olan uçak memuru, maliyetin 35’ini aşan bir maliyeye sahip. Şirketler, varsayım yapımından sonraki 25 yıl içinde yeniden sürülecek bir mali kredi talebinde bulunabilirler.

Dış kısıtlamaların sınırlandırılması

Gina Raimondo, Comercio sekreteryası, programı en önemli ulusal güvenliğin koruma altında olarak tanımlanıyor.

Amerika Birleşik Devletleri, patates kızartması konusunda lider konumundadır, belediye başkanı, fabrikasyonun bir parçası olarak, tüm ekstraları kıskanmıştır. Gerçekte, 90’in üzerinde çip, gelişmiş teknolojiyle birlikte, Tayvan’da üretilen ekonomik ve ekonomik kalkınma için çok önemli. Bu, Çin’in Tayvan’daki saldırganlığı ve adada bir askeri işgal olasılığı nedeniyle, askeri ağırlığıyla ilgili bir istihdamiyet yarattı.

Çin, aynı zamanda, otomobillerin, elektronik cihazların ve diğerlerinin temellerini koruyan cips ticaretindeki artışı artırmadı. Amerika birleşik devletleri, dünyanın en büyük ilerlemesini sağlayan 12 yongadan oluşur.

Pandemi sırasında, yongaların zorunlu kaçışı, fabrikaların çalışma kesintilerine uğramasına neden ve kesintiler ve kesintiler nedeniyle oluşan somut güçlerin tezahürü. Üç kez yalnız başına, Michigan ve Indiana’daki Ford Motor fabrikalarının fabrikaları, cipslerin tamamen ortadan kaldırıldığı bir dönemde, Raimondo’yu Georgetown Universidad’da bir tartışmaya götürdü. Bu durum, otomobillerde bir gösteria neden olur ve fiyatların yükselmesine neden olur.

Comercio Departamento’nun bir parçası olarak, program, ulusal güvenlik topluluğu tarafından Dünya Savunma Departmanında daha fazla ilerleme sağlayan bir ulusal fişin patlamasına yol açıyor.

Intel’in bir fabrikası, Arizona’daki inşaat işlemlerini başlatacak. Biden başkanı, Enerji Verimliliği’ndeki yarı iletken imalatını ve araştırmayı başlatmak için program normlarının birleştiricisiydi. UU. Kredi… The New York Times için Philip Cheung

Cips merkezlerinin kütüphanesi

Según Raimondo, meta, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki fabrikasyon merkezlerini, cips maliyetlerinin en ileri tiplerinin üretimiyle birlikte yapılandırır, ayrıca cips tiplerinin kurulumları ve yanıt vermek için toplam puanları tamamlar.

Ticaret Departmanı’nın ayrıntıları, ayrıntılarını gözden geçirerek geçirebileceğin argümanların en önemlilerinden biri olan kurulumların yaygınlaşması için özellikle önemli değil. Ambargoda, fabrikalar tüm Birleşik tablolar’deki yeni ters dönüş uçaklarında milyon doların millerini duyurdular.

TSMC, dünyanın en büyük çip belediye başkanlarını üreten şirket, Arizona’da çok genişleyen bir iş gücüne sahip, Samsung’un mientraları, Teksas’ta büyüyen ikinci şirket üreticisi. Micron, bellek çiplerini avanza olarak üreterek, Nueva York’ta büyük yükseklikte uçaklarını duyurdu. E Intel, bir teknoloji girişimi için büyük çevirmeler gerçekleştiren dev bir teknoloji şirketi, Ohio’da bir “megasite” inşa etmeye başladı.

Fikirler, Estados Unidos’un yarı iletken teknolojisinde bir lider konumunda daha iyi bir konuma gelmesiyle ortaya çıktı.

Programın kaydedilmesine engel olabilir hiçbir şüphe yok. Örnek olarak, bir 2020 yılı, bir ticarethanedeki Birleşik tablo’e büyümeden önce 14’te tek başına büyüyen bir ülke 50.000 milyon doları çeviren bir stüdyo.

Katkıda bulunan fonları zarar

Biden’ın koruyucusu, politik endüstriyel üretime yönelik saldırıları göstermek için çok fazla çaba sarf ediyor. Eleştirmenler, federal yetkililerin en büyük ganadores ve perdedorları denizde görmediğini söylüyor. Şüpheniz varsa, sürekli eleştiri yapabilirsiniz.

Comercio Departamento of Comercio departmanı, gerekli katkılardan daha fazla para kazanamayacağınızı garanti etmek için, mali yardım alabileceğiniz bir işletmeyi incelediğinizden emin olabilirsiniz.

Bir şirkete en çok zarar verecek olan bir kararla, şirket sübvansiyon projelerinin, müşterilerinin proje finansörlerinden kesin olarak garanti edilebileceği ve belediye başkanlarının sübvansiyonları için fazladan masrafı olmayacak için, mali desteklerin bir kısmıyla karşılaştırılacağını doğrular.

Ticari Ticaret Departmanı, mali durum onarım süresine uygun olarak, proje hedeflerini en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz ve yeniden karşılaştırmalardan kaçınmayı tercih ettiğinizde, çoğu zaman yardımcı araçlardan daha fazla yararlanabileceğiniz anlamda gelir. Ürünlerin değerini artırmak için empresas al.

Şirketler, Çin’deki yeni teknolojik gelişmelerin çevrilmesini ve diğer “ilgi alanlarını” yıl boyunca gerçekleştirmeyi yasakladılar, bu nedenin, kullanımın bulunduğuların satın alınmasını garanti altına almak için Çin’deki yeni operasyonların finansmanını hedeflenmiyor.

Ambargo, analistler arasında ayrım yapmak, çoğu kişinin tercihlerine göre zor olabilir. Empresas de las finanzas opacas y, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki bir şirketten başka bir yerde kalmaya karar verebilir.

Trabajadores için önemli koşullar

Program, yarı iletken kurulumlarında işe yarayan kişiler için gerekli tüm ortamları ve hedef kitleleri içerir.

Örnek olarak, departamento, 150 milyon dolar değerinde para talep eden bir empresas olarak ortaya çıkan veya en yüksek koruma hizmetini garanti ediyor ve ev ve bahçe işleri için en yüksek hizmet. Bu, yeni tesislerin veya yeni tesislerin inşası için güvenlik görevlilerinin inşasını içerir, ancak trabajadorların konaklama sürelerinden sübvansiyon direktifi veya çok değerli bir kapasiteye sahip olmasını sağlamak için güvenlik görevlilerinin yerel bölgeleri pagoya alınır. Raimondo, bir iş adamı olarak daha fazla insandan daha fazlasını elde etmeyi başardı, ancak sonunda bir ticaret görüşmelerinde zorluklar yaşadı.

Talepler, sendikalar, korumalar ve obra yönetim programlarının tavizi konusunda ayrıntılı bilgi verir ve trabajadorlardan yararlanan topluluklardan yararlanabilecek idealleri tercih eder.

Diğer sapmalar, kısıtlamalar, üniversitelere ve diğer memur sektörlerine yönelik olarak, asker olarak memurlar ve bilim adamları gibi işadamları için daha fazla biçimlendiriliyor. Belediyeler için “dolaylı” faydalar Sağlayan yerel yerleşim birimleri ve yerel teşvikler için yapılar tercih eden ayrılık, obra mano de lamentación, la inversión ve eğitim veya altyapı yapılarının inşası gibi.

Bu orta, Biden’in valisinin “trabajador’daki merkezi” ekonomi politikasının bir parçası, trabajadorlardan faydalanmak için federal gobierno’yu kullanıyormuş gibi davranıyor. Çoğu eleştiri, yarıiletken fabrikalarının inşaat programındaki somute daha fazla ilerleme sağlayabileceğini ve yeni projeler için çok pahalıya mal olabileceği doğrulayan bir zorlama aldı.

Ana Swanson, Washington’da bir yazışma reklamı yaptı ve Times’ın uluslararası ticari ve ekonomik hacmini artırdı. The Washington Post’ta geçen yıllar, ticaretin, Federal Rezervin ve ekonominin yazılmasıydı. @AnaSwanson


Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir